Często się dziwimy dlaczego w różnego rodzaju zakładach pracy pracownicy tak bardzo niechętnie noszą ochronne maski? Często sami pracownicy skarżą się na to, że w maskach jest zbyt ciepło czy też ciężko się z nich oddycha. Wiadomo, że przepisy dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy mówią jasno, ze maska 3m ma znajdować się na twarzach wszystkich pracowników. Jednak jak wiadomo jest to tylko i wyłącznie teoria, a z praktyką bywa już naprawdę bardzo różnie. Dymy spawalnicze, pyły, pary organiczne jak i gazy to czynniki, na które pracownicy przemysłowych zakładów są mocno narażeni. Stanowią one niesamowicie wysoce zagrożenie dla dróg oddechowych.

Chroń swoje płuca za pomocą maski

Sposobów by je tak naprawdę chronić jest wiele. Zacząć można od ochrony zbiorowej czyli od wentylacyjnych systemów, a skończyć możemy na indywidualnych środkach ochrony. To właśnie w tejże kategorii znajdują się maski jak i także półmaski, które są wyposażone w pochłaniacze oraz we filtry. Sprawa jest bardzo poważna. Dlaczego? Ponieważ konsekwencją niestosowania się do tychże zaleceń jest nawet utrata zdrowia czy też jeszcze gorzej czyli utrata życia. Jedną właśnie z zawodowych chorób, które występują w górnictwie jest na przykład pylica płuc. Choroba ta znacząco ogranicza zwykłe aktywności życiowe, a w konsekwencji prowadzi ono do śmierci. Pracownicy zdecydowanie szukają masek tylko i wyłącznie przede wszystkich wygodnych. Takich, które będą lekkie oraz takie, które będą zapewniały wysoką jakość oddychania, odpowiednią niską temperaturę jak i także gwarantujące dobre dopasowanie do indywidualnego kształtu twarzy jak i także również szczelnej, stabilnej i wykonanej z odpowiedniej jakości materiałów. Produkt, który rozwiązuje wszystkie te kwestia jest maska 3M. Maski 3M są jednym z produktów, które są promowane w kampanii reklamowej 3M Science. Jest to świetny przykład współpracy naukowców z naprawdę wielu dziedzin przy tworzeniu rozwiązań, które mają wpływ na życie jak i także na pracę w zasadzie milionów ludzi.

maska

3M – jakość i tradycja

A dlaczego firma 3M jest tak bardzo polecana przez wielu pracowników jak i także przez wielu pracodawców? Między innymi dlatego, że w 3M pracuje się nad bardzo praktycznym wykorzystaniem nauki w przeróżnych obszarach życia w celu poprawy jego jakości. Mało kto wie, że firma 3M osiąga w zasadzie przychody w wysokości 32 mld USD. Zatrudnia firma ta ponad dziewięćdziesiąt tysięcy pracowników i świadczy ona usługi dla wszelkich konsumentów znajdujących się w ponad dwustu krajach. Firma 3M jest najważniejsza choćby dlatego, że wprowadza w życie same kreatywne rozwiązania. Maski 3M są naprawdę bardzo popularne. W zasadzie to można powiedzieć z całą pewnością oraz z całym przekonaniem, że maski 3M są najlepsze. Dzięki swojej przystępnej cenie, dzięki swojej olbrzymiej kreatywności oraz dzięki wielkiej innowacyjności to tak naprawdę przeważają niesamowicie nad maskami no name. Wszyscy użytkownicy powinni docenić te wszystkie niezmierne zalety tychże jakże fajnych, funkcjonalnych oraz także niezmiernie pomocny masek 3M.